Ремонтні роботи в центрі Львова триватимуть ще два тижні

16:24 14 листопада 2017 р.

  • 0
  • 882


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації запевнив, що на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченкові, «за сприятливих погодних умов, ремонтні роботи триватимуть ще два тижні».

Про це поінформували сьогодні, 14 листопада, в прес-службі Львівської міськради. Начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка також розповів: «Ремонтні роботи, на замовлення адміністрації, виконує підрядна організація ТОВ «Теко Лімітед». Вартість робіт, згідно з проектом, – чотири мільйони 945 тисяч гривень. з проектом, на площі буде повністю замінене мощення та встановлено нове, гранітне покриття. Відповідно ми підсилили основу, на яку стелять покриття, адже старе потріскало. Площа території, на якій вимощуємо нове покриття, становить 4 810 м². Усі плити ставитимемо на морозостійкий клей. Також на площі будуть зроблені пандуси із перилами, а за пам’ятником Шевченкові продовжено велодоріжку».

Ігор Савка додав: «Зокрема, зараз облаштовують основу для сходів для облаштування пандусів. Коли подивитися на площу біля пам’ятника ТШевченкові в комплексі, то бачимо, що в поганому стані є допоміжні тротуари вздовж площі. Тому, плануємо зняти стару плитку і виложити нову, гранітну. Для цього будемо просити проектантів внести зміни в проект, оскільки такі роботи не передбачалися. Якщо ці роботи будемо роботи, то завершимо усі роботи на цьому об’єкті на наступний рік». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 20 березня 2018 р.

Трамваї №1, №2 та №9 оминатимуть у Львові площу Ринок

У середу, 21 березня, ГО «Розправлені крила» організує з 13.00 до 14.00 на площі Ринок флешмоб на підтримку дітей та молоді із синдромом Дауна, а також їхніх рідних та близьких.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 1032