Ремонт вулиці Личаківської у Львові триватиме до кінця року, – ЛМР

15:00 17 липня 2017 р.

  • 0
  • 1104


Фото: 032.ua

Андрій Садовий пояснив, що на вулиці Личаківській – «складні роботи, багато часу забирає інженерія, колектор, водогін».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 липня: «У Львові тривають активні ремонтні роботи. Зараз на завершальному етапі роботи на перехресті вулиць Мечникова й Личаківської. Після 25 липня це перехрестя планують відкрити для проїзду транспорту. Зараз вивчають питання щодо організації дорожнього руху, зокрема, трамвайних маршрутів».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Ми зараз опрацьовуємо спільно з ЛКП «Львівелектротранс» найкращу, оптимальну схему маршруту, враховуючи цю частину робіт. Зараз ми завершуємо саму будівельну частину. Потім тиждень-півтора дорога має відстоятись і під кінець місяця дорога буде відкрита, буде відновлений проїзд».

Андрій Садовий також запевнив: «Зараз фіналізуємо, як краще зробити цю тимчасову схему руху. Трамвай буде їздити вулицею Личаківською, буде повертати по вулиці Мечникова. Ми дамо необхідну кількість вагонів, щоб транспортне сполучення було на належному рівні. Щоб завершити увесь об’єм робіт на вулиці Личаківській, треба працювати до кінця року. Там складні роботи, бо багато часу забирає інженерія, колектор, водогін. Основний час йде на прокладання мереж».

Міський голова також пояснив: «Прокласти саму дорогу – часу багато не треба, а мережі забирають багато часу. До кінця року мусим зробити. Ми не передбачали, що там буде скальна порода. Це сповільнює хід робіт, але нема альтернативи. В основу ми ставимо якість. Нема завдання, що ми повинні зробити до якогось числа. В першу чергу, якість, бо ця дорога має стояти 20-40 років. І ці всі мережі повинні справно працювати.

Андрій Садовий також зазначив: «Так само, як ми на вулиці Стуса в останній момент зловили критичну ситуацію з колектором, який в аварійному стані, так само на вулиці Мечникова, на вулиці Личаківській. Кожен колектор має свій термін експлуатації, ці терміни вже перейшли 100 років. Колектор на вулиці Стуса робили в радянську добу, він у критично аварійному стані, а колектори з австрійських часів у кращому стані».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:40 25 вересня 2017 р.

Патрульні нагадують на автодорогах Львівщини: «Водію, Тебе чекають вдома!»

В управлінні патрульної поліції Львова пояснили: «Соціальну рекламу «Водію, Тебе чекають вдома!» знову розмістили на дорогах Львівщини аби зменшити кількість ДТП.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 189

17:35 25 вересня 2017 р.

У Львівському облуправлінні поліції завершили конкурс на заміщення керівних посад

В обласному управлінні поліції запевнили, що у ньому «закінчився конкурсний відбір серед атестованих працівників на заміщення керівних вакантних посад ГУ Національної поліції у Львівській області».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 303

Останні новини

Медики госпіталізували львів’янина, на якого впала частина будівельного крану

На Львівщині відкрили музей лісу

Поліціянти припинили незаконне видобування кварцового піску на Львівщині

Патрульні нагадують на автодорогах Львівщини: «Водію, Тебе чекають вдома!»

У Львівському облуправлінні поліції завершили конкурс на заміщення керівних посад

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Присяжні у львівських судах

Рубрика: Кримінал

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Львівська облрада забирає дитячі бази в Карпатах

Рубрика: Освіта і наука

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу