Ремонт вулиці Личаківської у Львові триватиме до кінця року, – ЛМР

15:00 17 липня 2017 р.

  • 0
  • 936


Фото: 032.ua

Андрій Садовий пояснив, що на вулиці Личаківській – «складні роботи, багато часу забирає інженерія, колектор, водогін».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 липня: «У Львові тривають активні ремонтні роботи. Зараз на завершальному етапі роботи на перехресті вулиць Мечникова й Личаківської. Після 25 липня це перехрестя планують відкрити для проїзду транспорту. Зараз вивчають питання щодо організації дорожнього руху, зокрема, трамвайних маршрутів».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу: «Ми зараз опрацьовуємо спільно з ЛКП «Львівелектротранс» найкращу, оптимальну схему маршруту, враховуючи цю частину робіт. Зараз ми завершуємо саму будівельну частину. Потім тиждень-півтора дорога має відстоятись і під кінець місяця дорога буде відкрита, буде відновлений проїзд».

Андрій Садовий також запевнив: «Зараз фіналізуємо, як краще зробити цю тимчасову схему руху. Трамвай буде їздити вулицею Личаківською, буде повертати по вулиці Мечникова. Ми дамо необхідну кількість вагонів, щоб транспортне сполучення було на належному рівні. Щоб завершити увесь об’єм робіт на вулиці Личаківській, треба працювати до кінця року. Там складні роботи, бо багато часу забирає інженерія, колектор, водогін. Основний час йде на прокладання мереж».

Міський голова також пояснив: «Прокласти саму дорогу – часу багато не треба, а мережі забирають багато часу. До кінця року мусим зробити. Ми не передбачали, що там буде скальна порода. Це сповільнює хід робіт, але нема альтернативи. В основу ми ставимо якість. Нема завдання, що ми повинні зробити до якогось числа. В першу чергу, якість, бо ця дорога має стояти 20-40 років. І ці всі мережі повинні справно працювати.

Андрій Садовий також зазначив: «Так само, як ми на вулиці Стуса в останній момент зловили критичну ситуацію з колектором, який в аварійному стані, так само на вулиці Мечникова, на вулиці Личаківській. Кожен колектор має свій термін експлуатації, ці терміни вже перейшли 100 років. Колектор на вулиці Стуса робили в радянську добу, він у критично аварійному стані, а колектори з австрійських часів у кращому стані».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради. 

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

09:35 23 липня 2017 р.

Селянин втопився на Жовківщині

У суботу, 22 липня, о 21:50 втопився під час купання у ставку в селі Блищі Води в Жовківському районі житель сусіднього села Артасів 2000 року народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 90

09:30 23 липня 2017 р.

Електромонтер загинув у Львові внаслідок вибуху трансформатора

У суботу, 22 липня, о 18:36 переключення мережі на електричній підстанції на вулиці Бескидській у Личаківському районі Львовв стався вибух трансформатора з викидом масла з подальшим горінням.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 129

Останні новини

Львівський гідрометцентр попередив про грози, шквали й град

Селянин втопився на Жовківщині

Електромонтер загинув у Львові внаслідок вибуху трансформатора

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Універсальний Головенський

Рубрика: Політика

"Форпост" - РАДИКальне медіа

Рубрика: Політика

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Нове у працевлаштуванні іноземців в Україні

Рубрика: Політика

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу