Ремонт вулиці Голубця у Львові – на стадії завершення

16:40 14 листопада 2017 р.

  • 0
  • 687


Фото: city-adm.lviv.ua

Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський запевнив: «Роботи на вулиці Голубця перебувають на стадії завершення».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 14 листопада: «У Личаківському районі Львова за проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку» капітально ремонтують вулицю Голубця. Це перехідний проект, на який у 2016 році спрямували 2,1 млн. гривень, а у 2017 році – 3,9 млн. гривень». 

Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський запевнив: «Зараз роботи на вулиці Голубця перебувають на стадії завершення.  Ця вулиця замощена бруківкою, тут зроблено водовідведення, кишені для заїзду машин, спеціальні підвищення для сповільнення руху транспорту і безпеки мешканців. Вулиця Голубця розташована в складних рельєфних умовах, тому була справжнім випробуванням в плані водовідведення. ВулицяГолубця запланована як вулиця спільного використання. Вона стала ще одною ланкою львівської веломережі (велошлях з Майорівки до Винників). Для заспокоєння руху використано новий для Львова технічний засіб – «берлінська подушка», який дуже ефективний в плані зниження швидкості. У той же час велосипедисти і візочки мають простір оминути цю подушку. Шість таких подушок встановлено вздовж тої частини вулиці, що ремонтується. У багатьох місцях зроблені розширення, щоб автівки могли там паркуватися, не перешкоджаючи рухові на дорозі», - зазначили в ЛКП «Інститут просторового розвитку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 20 березня 2018 р.

Трамваї №1, №2 та №9 оминатимуть у Львові площу Ринок

У середу, 21 березня, ГО «Розправлені крила» організує з 13.00 до 14.00 на площі Ринок флешмоб на підтримку дітей та молоді із синдромом Дауна, а також їхніх рідних та близьких.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 1023