Підприємці долучаються до ремонту доріг у Львові

15:15 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 939


Фото: прес-служба Львівської міськради

Голова адміністрації Франківського району розповів про ремонтні роботи на його території.

Голова Франківської районної адміністрації у Львові Тарас Гнида запевнив сьогодні, 11 серпня: «До ремонту дорожнього покриття та облаштування пішохідних доріжок часто долучаються соціально відповідальні підприємці району. На сьогодні виконано ремонтні роботи доріг на вулицях Рудницького, 78/93 та Рубчака, 18». 

Тарас Гнида також конкретизував: «Ремонт дороги на вулиці Рудницького, 78/93 ми провели з допомогою ЖК «Добра оселя». Вони закупили 400 квадратних метрів плитки. До робіт на вулиці Рубчака, 18 був залучений «Ощадбанк», який профінансував покладення бруківки на суму 65 тисяч гривень».

Голова Франківської районної адміністрації у Львові додав: «Також на стадії завершення ремонт дороги і на вулиці Науковій, 53. Пропозиція відремонтувати тут дорогу надійшла від сім’ї учасника АТО і було відповідне доручення міського голови. Ремонт вулиці Науковій, 53 ми провели завдяки допомозі власників магазину «Нептун». Зокрема, було покладено 280 квадратних метрів  бруківки. Загальна площа дороги складає 700 квадратних метрів».

Про це поінформували сьогодні, 11 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми