На Львівщині відремонтували майже 11 кілометрів дороги Миколаїв-Жидачів-Калуш

16:30 13 жовтня 2017 р.

  • 1
  • 642


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Першу чергу робіт на автодорозі Миколаїв-Жидачів-Калуш завершать вже до кінця року».

Про це повідомив сьогодні, 13 жовтня, під час огляду ходу робіт начальник відділу експлуатації дорожнього господарства департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Микола Одиноцький, який також конкретизував:
«Це ділянка дороги протяжністю майже 11 кілометрів від з'їзду з шляху Київ-Чоп у напрямку до Жидачева. Тут запланований поточний середній ремонт, який проводять за рахунок впровадження експерименту, першочергово роботи виконують на ділянці у Миколаївському районі».
Чиновник також запевнив: «Роботи виконують з кріплення основ та облаштування двох шарів асфальту. Цього року відремонтуємо 10 кілометрів у Миколаївському районі, у Жидачівському районі – наступного року».
Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також повідомили: «Роботи виконує компанія Онур. Освоїли вже трохи більше 40 мільйонів гривень. Загалом, на автодорогу Миколаїв-Жидачів-Калуш, протяжністю 48,5 км, передбачено 111 мільйонів гривень. На виконання робіт передбачено фінансування за рахунок перевиконання митних платежів».
Інженер-будівельник Роман Івасюк, який виконує роботи із поточного ремонту дороги Миколаїв-Жидачів-Калуш, розповів: и»Тут проводиться середній поточний ремонт. Роботи розпочали 6 вересня. Роботи проведені на 60-65%, відремонтували майже 8 км в нижньому шарі. Ремонт на цій ділянці не проводили більше 20 років».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Роман

20:55 13 жовтня 2017 р.

Відповісти

Не вірна інформація-інженер Івасівка Роман.

До теми

15:45 23 жовтня 2017 р.

Рятувальники зі Львова зайняли на Всеукраїнських змаганнях четверте місце

Начальник обласного управління ДСНС Сергій Дмитровський особисто подякував кожному з учасників Всеукраїнських змагань пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 276