Садовий наполягає на облаштуванні паркінгу біля ЛНУ

14:45 13 лютого 2018 р.

  • 0
  • 639


Фото: city-adm.lviv.ua

За словами Андрія Садового, «Чаплінський отримав нові завдання і далі буде продовжувати цю роботу у тісній співпраці з університетською спільнотою».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 13 лютого: «Вчора у Львівській міській раді відбулось громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Січових Стрільців, Університетської й Листопадового Чину, зокрема – зустріч з головним архітектором проекту. Мер Львова розповів, що з університетською спільното місто дебатує вже два роки щодо будівництва підземного паркінгу».

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив на брифінгу: «З точки зору розташування – це ідеальне місце, бо будувати паркінг на відкритій площі легше, ніж щось придумувати інше. Ми дебатуємо з університетською спільнотою вже більше 2 років щодо будівництва паркінгу. Ми вийшли вже на перше громадське обговорення. Вчора послухали різні сторони».

Андрій Садовий також запевнив: «Пан Чаплінський отримав нові завдання і далі буде продовжувати цю роботу у тісній співпраці з університетською спільнотою. Без підтримки університету цього робити не можна. Ліворуч та праворуч університету машини вже паркують в три ряди. Як це унеможливити? Де інше місце, щоб збудувати паркінг в цьому ареалі? Архітектор міста має свою чітку позицію. Я вважаю, що вона має право на життя».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:48 24 квітня 2018 р.

У Львові вперше відбудеться форум з охорони праці

У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині відбудеться перший Львівський форум з охорони праці.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249