Львів’яни отримали нагрудні знаки «За оборону Луганського аеропорту»

15:10 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 543


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 13 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив із нагоди Дня захисника України та 75-річчя УПА військовим нагрудні знаки «За оборону Луганського аеропорту» Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Очільник області також подякував воїнам за проявлений героїзм та захист держави від агресора й запевнив: «Якщо б не ви, не було б нас у цьому залі, тому сильна армія є дуже важливою для держави, зберігайте тверду позицію, будьте прикладом  для українського суспільства. І я дуже хочу, щоб ці нагороди ви носили з гордістю».

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де поінформували: «Захисники України отримали також відзнаки Всеукраїнської спілки воїнів антитерористичної операції».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:30 20 лютого 2018 р.

ОДА перерахувала на потреби Львівщини 127,8 млн. гривень

В облдержадміністрації запевнили: «За тиждень з обласного бюджету керували 127,8 млн. гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300