«Львівводоканал» просить створити необхідний запас

17:05 17 липня 2017 р.

  • 0
  • 1392


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді попередили: «Завтра буде припинено подачу води у Личаківський і Галицький райони Львова».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, у Львівській міськраді, де також уточнили: «У зв'язку з плановими роботами із заміни аварійної ділянки водопроводу на вулиці Харківській, завтра, 18 липня, з 9.00 до 19.00 буде припинено подачу води в Личаківський і Галицький райони міста, обмежені вулицями: Прогулковою, Втіхи, Над Джерелом, Дорога Кривчицька, Ніщинського, Ірини Вільде, Мучною, Ніжинською, Лисенка, Довбуша, Кривоноса, Насипною, Сніжною, Винниченка, Личаківською й прилеглими до них. «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води та  вибачити за тимчасові незручності, пов'язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 20 листопада 2017 р.

Львівський центр зайнятості працевлаштував цьогоріч 46,8 тисячі безробітних, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж 10-ти місяців, за скеруванням Львівської обласної служби зайнятості, на Львівщині працевлаштували 46,8 тисячі осіб, більшість яких – 66,9% – забезпечені трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 102

11:00 20 листопада 2017 р.

VIII Всеукраїнський форум ОСББ пройде у Львові

У міськраді запевнили, що робота форуму ОСББ буде спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, також говоритимуть про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, процес впровадження енергоефективних змін.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249