«Львівтеплоенерго» позбавило гарячої води шість будинків

10:35 17 липня 2017 р.

  • 0
  • 618

У міськраді пояснили: «Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 липня: «Без гарячої води у Львові – шість будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах».

Зокрема, в Личаківському районі гаряча води не подається до чотирьох будинків на вулицях Зеленій (№115) і та Керченській (№13а, №17а та №19а) не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вулиці Зеленій, 111а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там до 21 липня.

У Сихівському районі гаряча води не подається через заміну теплової мережі до будинку №8 на вулиці Угорській. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 17 липня.

У Франківському районі гаряча води не подається через заміну теплової мережі до будинку №38 на вулиці Єфремова, 38. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують там 17 липня.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 20 листопада 2017 р.

Львівський центр зайнятості працевлаштував цьогоріч 46,8 тисячі безробітних, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Упродовж 10-ти місяців, за скеруванням Львівської обласної служби зайнятості, на Львівщині працевлаштували 46,8 тисячі осіб, більшість яких – 66,9% – забезпечені трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 102

11:00 20 листопада 2017 р.

VIII Всеукраїнський форум ОСББ пройде у Львові

У міськраді запевнили, що робота форуму ОСББ буде спрямована на обговорення питань реформування сфери житлово-комунального господарства, також говоритимуть про тарифи на комунальні послуги та перспективи створення конкурентного ринку, процес впровадження енергоефективних змін.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249