Львівські журналісти передадуть спорядження бійцям 10-ї бригади

23:24 11 січня 2017 р.

  • 0
  • 705


Фото: mediastar.net.ua

Волонтери пошили й зібрали для військових маскувальні халати, сітки, балаклави й кікімори.

Сьогодні, 11 січня, в редакції львівської газети «Ратуші» відбулася незвичайна прес-конференція – під час неї на столі лежали сітки для солдатів, балаклави та інше потрібне спорядження. Усе це згодом відправиться на схід, до бійців 10 гірсько-штурмової бригади. Саме так вирішили допомогти солдатам волонтери львівської газети «Ратуша» –  не словом, а ділом. 

Деталями поділився головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв: «У наших побратимів, які перебувають на Сході, виникла потреба ще краще замаскуватися від ворога. У зв’язку з цим ми підняли всі ресурси, які мали, і група волонтерів із Львова та області почала роботу над тим, щоб пошити чи дістати необхідні речі для солдатів – маскувальні халати, сітки, балаклави, кікімори. Не все вдалося зробити вчасно, але маємо ще кілька днів. За цей час передамо хлопцям ще більше речей».

Окрім необхідних теплих речей Микола Савельєв передасть дитячу роботу, на якій написано «Виграйте цю війну». Її вдячно прийняв прес-офіцер 10-ї гірсько-штурмової бригади Юрій Лелявський, який до війни працював журналістом у «Медіастарі». 

Він розповів: «До війни я був звичайним журналістом, потім розпочався Майдан, Крим, події на сході – все це мене закрутило. Так я став прес-офіцером. Мені бійці нашої бригади сказали, що Львів – місто патріотичне, тут допомагають солдатам. А мої побратими мерзнуть. Саме тому я звернувся до своїх колег журналістів за допомогою, і мої слова були почуті, а реакція була швидкою.»

Микола Савельєв закликав людей не забувати, що війна досі триває, і бійці на сході потребують нашої допомоги. Йдеться перш за все про теплі речі, а також – наважливіше! – слова підтримки й подяки.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інформагенції «Медіастар», де також опублікували фоторепортаж з прес-конференції.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

19:42 27 червня 2017 р.

РНБО посилила контртерористичний режим в Україні

За результатами наради в Раді національної безпеки і оборони України, враховуючи високий рівень терористичної загрози, ухвалено низку заходів щодо посилення контртерористичного та контррозвідувального режиму у Києві та в інших регіонах України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 321

18:24 27 червня 2017 р.

Сервісні системи Львівської міськради припинили роботу через вірус-здирник «Реtyа.А»

У міськраді пояснили, що вона «сьогодні не працює через те, що ЛКП «МЦІТ» прийняло рішення про запобігання подальшій атаці та розповсюдженню вірусу».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 441

17:30 27 червня 2017 р.

Комп'ютерний вірус вразив в Україні 22 установи, – кіберполіція

Директор департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало попередив, що для зменшення ризику зараження, слід уважно відноситися до всієї електронної кореспонденції.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 402

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Міністр юстиції Павло Петренко про безкоштовну правову допомогу

Рубрика: Політика

Як районці стати газетою №1 своєї місцевості?

Рубрика: Політика

Небанківські фінансові установи України очима споживача

Рубрика: Економіка

Сміттєва війна у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

ПриватБанк 2017 – нові програми та можливості для клієнтів

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу