Львівські журналісти передадуть спорядження бійцям 10-ї бригади

23:24 11 січня 2017 р.

  • 0
  • 675


Фото: mediastar.net.ua

Волонтери пошили й зібрали для військових маскувальні халати, сітки, балаклави й кікімори.

Сьогодні, 11 січня, в редакції львівської газети «Ратуші» відбулася незвичайна прес-конференція – під час неї на столі лежали сітки для солдатів, балаклави та інше потрібне спорядження. Усе це згодом відправиться на схід, до бійців 10 гірсько-штурмової бригади. Саме так вирішили допомогти солдатам волонтери львівської газети «Ратуша» –  не словом, а ділом. 

Деталями поділився головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв: «У наших побратимів, які перебувають на Сході, виникла потреба ще краще замаскуватися від ворога. У зв’язку з цим ми підняли всі ресурси, які мали, і група волонтерів із Львова та області почала роботу над тим, щоб пошити чи дістати необхідні речі для солдатів – маскувальні халати, сітки, балаклави, кікімори. Не все вдалося зробити вчасно, але маємо ще кілька днів. За цей час передамо хлопцям ще більше речей».

Окрім необхідних теплих речей Микола Савельєв передасть дитячу роботу, на якій написано «Виграйте цю війну». Її вдячно прийняв прес-офіцер 10-ї гірсько-штурмової бригади Юрій Лелявський, який до війни працював журналістом у «Медіастарі». 

Він розповів: «До війни я був звичайним журналістом, потім розпочався Майдан, Крим, події на сході – все це мене закрутило. Так я став прес-офіцером. Мені бійці нашої бригади сказали, що Львів – місто патріотичне, тут допомагають солдатам. А мої побратими мерзнуть. Саме тому я звернувся до своїх колег журналістів за допомогою, і мої слова були почуті, а реакція була швидкою.»

Микола Савельєв закликав людей не забувати, що війна досі триває, і бійці на сході потребують нашої допомоги. Йдеться перш за все про теплі речі, а також – наважливіше! – слова підтримки й подяки.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інформагенції «Медіастар», де також опублікували фоторепортаж з прес-конференції.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

18:10 28 квітня 2017 р.

Ще одна пожежна команда буде гарантувати безпеку на Львівщині

У п’ятницю, 28 квітня, відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди в одному з найвіддаленіших куточків регіону – в селищі Більчі в Миколаївському районі Львівської.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 480

17:48 28 квітня 2017 р.

Компанія «Egis» презентувала у Львівській міськраді план вирішення проблеми з ТПВ

Французи представили депутатам ЛМР технічні рішення щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва нового сміттєпереробного комплексу.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 402

Останні новини

Львів’яни виклали свічками мапу Закерзоння

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Фотолітопис Української національної революції

Рубрика: Політика

Майно львівських художників привабило рейдерів

Рубрика: Кримінал

Росія розвалює Україну зсередини

Рубрика: Політика

Мери міст Львівщини про львівське сміття

Рубрика: Економіка

Самоврядування у стоматології

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу