Львівські журналісти передадуть спорядження бійцям 10-ї бригади

23:24 11 січня 2017 р.

  • 0
  • 720


Фото: mediastar.net.ua

Волонтери пошили й зібрали для військових маскувальні халати, сітки, балаклави й кікімори.

Сьогодні, 11 січня, в редакції львівської газети «Ратуші» відбулася незвичайна прес-конференція – під час неї на столі лежали сітки для солдатів, балаклави та інше потрібне спорядження. Усе це згодом відправиться на схід, до бійців 10 гірсько-штурмової бригади. Саме так вирішили допомогти солдатам волонтери львівської газети «Ратуша» –  не словом, а ділом. 

Деталями поділився головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв: «У наших побратимів, які перебувають на Сході, виникла потреба ще краще замаскуватися від ворога. У зв’язку з цим ми підняли всі ресурси, які мали, і група волонтерів із Львова та області почала роботу над тим, щоб пошити чи дістати необхідні речі для солдатів – маскувальні халати, сітки, балаклави, кікімори. Не все вдалося зробити вчасно, але маємо ще кілька днів. За цей час передамо хлопцям ще більше речей».

Окрім необхідних теплих речей Микола Савельєв передасть дитячу роботу, на якій написано «Виграйте цю війну». Її вдячно прийняв прес-офіцер 10-ї гірсько-штурмової бригади Юрій Лелявський, який до війни працював журналістом у «Медіастарі». 

Він розповів: «До війни я був звичайним журналістом, потім розпочався Майдан, Крим, події на сході – все це мене закрутило. Так я став прес-офіцером. Мені бійці нашої бригади сказали, що Львів – місто патріотичне, тут допомагають солдатам. А мої побратими мерзнуть. Саме тому я звернувся до своїх колег журналістів за допомогою, і мої слова були почуті, а реакція була швидкою.»

Микола Савельєв закликав людей не забувати, що війна досі триває, і бійці на сході потребують нашої допомоги. Йдеться перш за все про теплі речі, а також – наважливіше! – слова підтримки й подяки.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інформагенції «Медіастар», де також опублікували фоторепортаж з прес-конференції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Українські та американські вибухотехніки обмінялися досвідом на Львівщині

Міжнародний фестиваль Параджанова на Левандівці пройде у Львові вдруге

Львівські «Карпати» прийматимуть «Олександрію»

Член колегії МВС запевнив, що винуватець загибелі дівчини на Львівщини буде покараний

У центрі Львова змінили правила проїзду

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Актуальні питання пенсійного реформування

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу