Львівські патрульні розшукали заблукалу в лісі

13:28 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 603


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

78-річна жінка пішла ввечері на цвинтар, а коли поверталася – вже стемніло, відтак, вона не туди повернула та втратила орієнтир.

В управлінні патрульної поліції Львова розповіли сьогодні, 13 жовтня: «Вчора, приблизно о половині 11-ї години вечора патрульні отримали повідомлення від родини жінки, яка заблудилася в лісі. 78-річна жінка пішла ввечері на цвинтар, а коли поверталася вже стемніло, не туди повернула й втратила орієнтир. Загублена подзвонила рідним, а вони, своєю чергою, звернулися за допомогою до патрульної поліції». «Поліціянти подзвонили жінці й вона повідомила, що блукає в лісі десь між селами В’язова та Туринка в Жовківському районі Львівської області. Деякий час вони були на зв’язку, проте згодом її мобільний телефон розрядився. Відтак, патрульні прочісували територію лісу метр за метром. Для того, аби самим не заблукати, патрульні використовували «GPS»-навігатор, на якому відмічали вже перевірені території», – поінформували також  в управлінні патрульної поліції.
«Аж о п’ятій ранку патрульні натрапили на жінку. Вона дуже зраділа появі людей та була вдячна інспекторам, що вони знайшли її. Змучену, проте щасливу жінку патрульні передали родині», – повідомили також на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми