Львівська ОДА перерахувала на потреби області 102,5 млн. гривень

12:35 7 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 693

Найбільшу частку видатків з обласного бюджету скерували на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Також кошти спрямовувалися на охорону навколишнього природнього середовища – 7,9 млн. гривень, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг – сім мільйонів гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 3,3 млн. гривень,  боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн. гривень, на забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 0,8 млн. гривень, на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,5 млн. гривень, на виплату одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, і звільненим особам, безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України – 0,4 млн. гривень, на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 0,3 млн. гривень, розвиток культури – 0,3 млн. гривень, на підтримку індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – 0,2 млн. гривень, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,2 млн. гривень, на комплексний розвиток територій Львівщини – 0,2 млн. гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:12 24 березня 2018 р.

Брила льоду травмувала у Львові перехожу

38-річна жінка зазнала від брили льоду з даху будинку №14 на площі Ринок гематоми потиличної ділянки, але від шпіталізації відмовилася.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 540

09:35 24 березня 2018 р.

НБУ здешевив гривню на копійку

Національний банк зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,26 за долар та 2,42 – за євро.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 351

19:35 23 березня 2018 р.

100 громадських активістів із 15 областей розпочали у Львові форум

Сьогодні, 23 березня, у Львові розпочав роботу ІІ-ий Всеукраїнський форум громадських організацій в межах проекту Європейського Союзу «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 651

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Вождь апачів Віннету у Львові

Рубрика: Культура

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу