Львівська ОДА перерахувала на потреби області 102,5 млн. гривень

12:35 7 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 483

Найбільшу частку видатків з обласного бюджету скерували на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Також кошти спрямовувалися на охорону навколишнього природнього середовища – 7,9 млн. гривень, на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг – сім мільйонів гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 3,3 млн. гривень,  боротьбу з онкологічними захворюваннями – 2,6 млн. гривень, на забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 0,8 млн. гривень, на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,5 млн. гривень, на виплату одноразової адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, і звільненим особам, безпосереднім учасникам АТО, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України – 0,4 млн. гривень, на покращення медичної допомоги ревматологічним хворим на важкі форми артриту – 0,3 млн. гривень, розвиток культури – 0,3 млн. гривень, на підтримку індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – 0,2 млн. гривень, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 0,2 млн. гривень, на комплексний розвиток територій Львівщини – 0,2 млн. гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 20 жовтня 2017 р.

Рух транспорту в центрі Львова буде обмежений

У міськраді попередили, що з дев’ятої години ранку понеділка, 23 жовтня, у зв’язку із проведенням дорожньо-ремонтних робіт, обмежать до 20-ї години 27 жовтня рух транспорту на проспекті Свободи навпроти торгово-розважального центру «Антошка».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 738

15:20 20 жовтня 2017 р.

Львів’яни натрапили на ручну гранату

Боєприпас часів Другої світової війни виявили під час проведення земляних робіт на перетині вулиць Горіхової й Корейської у Личаківському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 513