Львівська міськрада очікує від держави 514 мільйонів гривень

14:45 14 березня 2018 р.

  • 0
  • 510


Фото: dyvys.info

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк запевнила: «Держава не повернула Львову 514 мільйонів гривень за надані пільги і субсидії мешканцям».

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк уточнила:«Зокрема, за газ – 260,8 млн. гривень, за тепло – 181,2 млн. гривень, за воду – 18,2 млн. гривень, за електроенергі ю – 23,2 млн. гривень, за квартплату – 30,3 млн. гривень. А заборгованість заборгованість перед львівськими комунальними підприємствами становить 22, 4 млн. гривень».
Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив: «Це катастрофічна сума. І найгірше, що ця сума б’є по наших комунальних підприємствах і б’є по наших перевізниках. Тому прошу керівників районів, в першу чергу знаходити можливість і розраховуватися за вивіз твердих побутових відходів. Бо перевізники не мають змоги чекати, і коли виникає заборгованість, вона дестабілізує їх роботу, а для нас це недопустимо».

Андрій Садовий також зазначив: «Прошу у листах, які ми постійно скеровуємо у міністерства, в ОДА, розписати, яких збитків ми постійно зазнаємо через несвоєчасне отримання коштів. Зокрема збитки ми зазнаємо по теплопостачанню. Адже, якщо ми невчасно розрахувалися за газ, то НАК «Нафтогаз» нараховує нам пені і штрафи. Тому, скеровуючи листи міністрам, в ОДА, хочу запитати, за які кошти будуть покриватися збитки? Адже ми, фактично, транзитом маємо заплатити ці кошти. Натомість держава не заплатила нам, а нам виставляють штрафні санкції».

Міський голова також зауважив: «Том, хай міністри фінансів, ЖКГ та інші дадуть відповідь, за які кошти покривати ці збитки? Адже перейти через півмільярда – це критична річ. Також хочу зрозуміти, чи така ситуація з відшкодуванням пільг і субсидій по всій Україні, чи це лише Львів є у зоні «особливої уваги» нашого уряду».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:12 24 березня 2018 р.

Брила льоду травмувала у Львові перехожу

38-річна жінка зазнала від брили льоду з даху будинку №14 на площі Ринок гематоми потиличної ділянки, але від шпіталізації відмовилася.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 549

09:35 24 березня 2018 р.

НБУ здешевив гривню на копійку

Національний банк зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,26 за долар та 2,42 – за євро.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 351

19:35 23 березня 2018 р.

100 громадських активістів із 15 областей розпочали у Львові форум

Сьогодні, 23 березня, у Львові розпочав роботу ІІ-ий Всеукраїнський форум громадських організацій в межах проекту Європейського Союзу «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 654

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Вождь апачів Віннету у Львові

Рубрика: Культура

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу