ЛМР намагається запобігти нищенню будинку-пам’ятки

14:15 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 387


Фото: wikimapia.org

Міський голова дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганського й відсутність покарання та притягнення до відповідальності винних осіб.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко повідомив сьогодні, 14 лютого: «У підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганського проводять незаконні роботи, які можуть призвести до нищення будинку-пам’ятки архітектури. Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення підготувати листи у всі силові органи щодо незаконних робіт у підвалі цього будинку та відсутність покарання і притягнення до відповідальності винних осіб».

Чиновник також розповів: «Завдяки начальнику управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко та голові Галицької районної адміністрації Андрію Зозулі вчора вдалось зупинити нищення підвалу будинку на №3 на вулиці Саксаганського. У підвалі будинку №3 на вулиці Саксаганского працівники намагалися порушити конструкцію між поверхами, власне вибити двері. Ці дії вдалося зупинити. Також на місце події було викликано поліцію. Сьогодні вранці ми комісійно були на місці. Там був збитий замок та встановлений новий замок, щоб не допустити проникнення в підвал».

Натомість начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко зазначила: «Майстри, які проводили роботи у приміщенні підвалу будинку №3 на вулиці Саксаганського, 3, ніяких дозвільних документів нам не показали. Також там демонтовані стіни, які очевидно є несучими – там була шахта ліфта і вони демонтували ці стіни. З інформації, яку нам надало ЛКП, власником тих приміщень, де проводяться роботи, є, скоріш за все, особа на прізвище Сандул. Це прізвище фігурує у більшості справ щодо незаконних робіт в будинках-пам’ятках архітектури».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 18 лютого 2018 р.

Аварія знеструмила у Львові 17 вулиць

17 лютого о 17:00 унаслідок пошкодження в електромережах залишилися без електропостачання 49 будинків на вулицях Боднарській, Гашика, Скорини й Стрийській у Сихівському районі Львова й 280 будинків на 13 вулицях у Франківському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 741