Львівщина отримала транш субвенції з держбюджету

13:30 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 591


Фото: nbuviap.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що отримані з Києва кошти забезпечать у повному обсязі виплату допомог в області одержувачам за грудень поточного року.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 7 грудня, що отримали вчора отримала черговий транш з державного бюджету на виплату зазначених допомог в сумі 281,2 млн. гривень. А також запевнили, що ці кошти повністю передано місцевим бюджетам для спрямування за призначенням, і що  забезпечать у повному обсязі виплату допомог в області одержувачам за грудень поточного року.
«Левову частку видатків, які передбачені у місцевих бюджетах області на галузь соціального захисту у 2017 році, займають видатки на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – понад 30 відсотків. Загалом з початку року на виплату державних допомог в області скеровано 3 720,8 млн. гривень коштів субвенції з державного бюджету, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 287,9 млн. гривень або 8,4%», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу