«Львівавтодор» очікує дозволу реконструювати вулицю Замарстинівську

17:30 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 597


Фото: inlviv.in.ua

Керівник «Львівавтодору» Роман Познанський запевнив: «Очікуємо отримати дозвіл до кінця цього тижня і вже з понеділка приступити до підготовчих робіт ремонту вулиці».

У прес-службі Львівської міськради поінформували сьогодні, 14 лютого: «Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», 6 лютого, це підприємство уклало договір-підряду «Реконструкція вулиці Замарстинівської (від вулиці Гайдамацької до вулиці Торф’яної)». Переможцем тендеру стало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». До кінця тижня очікують на отримання дозволу на початок будівельних робіт і вже з наступного тижня планують розпочати підготовчі роботи з ремонту вулиці.

Керівник «Львівавтодору» Роман Познанський конкретизував: «Роботи з реконструкції вулиці Замарстинівської (від вулиці Гайдамацької до вул. Торф’яної)» можемо розпочати лише після отримання дозволу на початок будівельних робіт. Очікуємо отримати дозвіл до кінця цього тижня і вже з понеділка приступити до підготовчих робіт ремонту вулиці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 18 лютого 2018 р.

Аварія знеструмила у Львові 17 вулиць

17 лютого о 17:00 унаслідок пошкодження в електромережах залишилися без електропостачання 49 будинків на вулицях Боднарській, Гашика, Скорини й Стрийській у Сихівському районі Львова й 280 будинків на 13 вулицях у Франківському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 741