«Львівавтодор» обслуговуватиме 13 нових парковок

17:30 19 травня 2017 р.

  • 0
  • 588

У Львові з’явиться ще 341 паркомісце.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю: «16 травня відбувся конкурс на визначення земельних ділянок під зони паркування, а відповідно балансоутримувача 13 парковок, 11 з яких у центрі міста. Переможцем конкурсу стало ЛКП «Львівавтодор».

«На підставі результатів конкурсу на визначення земельних ділянок під зони паркування, парковки будуть облаштовані: на вулиці Волошина – 14 паркомісць, на вулиці Вірменська – 18 паркомісць, на вулиці Григоровича – 13 паркомісць, на вулиці Лесі Українки – 10 паркоміць, на вулиці Низький Замок – 20 паркомісць, на вулиці Герцена – 19 паркомісць, на вулиці Фредра – 14 паркомісць, на вулиці Ковжуна – 20 паркомісць, на вулиці Гавришкевича – 23 паркомісця, на вулиці Наливайка – 12 паркомісць, на вулиці Театральна – 25 паркомісць. Це – перша зона паркування. Ціна паркування тут становитиме шість гривень за годину», – поінформували також у ЛМР.

«Окремо – чотири  парковки на вулиці Вірменській, Театральній, Низький Замок і Лесі Українки – будуть об’єднані в одну закриту зону паркування. Ціна тут становитиме вісім гривень за годину. Тут буде влаштовано три автоматичних в’їзних термінали, через які буде здійснюватися сплата за користування парковкою. Також, відповідно до Закону України 10% паркомісць (в цьому випадку – сім місць), віддається безкоштовно для людей з інвалідністю», – додали в міськраді.

«На вулиці Городоцька,83 (біля Цирку) – 49 паркомісць, на вулицях Стрийській і Великого – 104 паркомісця. Це – друга зона паркування. Ціна паркування становить тут дві гривніза годину. Тут буде встановлено паркомати для оплати за користування парковкою», – поінформували також у ЛМР.

Начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк розповів: «Після перемоги в конкурсі ми отримали на обслуговування 13 нових парковок. А це, відповідно, 341 паркомісце. Зараз нам потрібно оголосити тендер на закупівлю обладнання, встановлення дорожніх знаків, виготовити паспорти майданчиків, погодити їх з поліцією. Після того, як виконаємо усі ці умови, будемо укладати договори з управлінням транспорту».

Про це повідомили сьогодні, 19 травня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Голова Львівської ОДА пояснив згоду Андрія Садового

ФІФА не позбавляла львівські «Карпати» шістьох очок, – ЗМІ

П’ять фракцій Львівської міськради підтримали пропозицю голови ЛОДА

19 звалищ на Львівщині приймуть відходи обласного центру

Ремонтники перекриють у Львові вулицю Митрополита Андрея

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кооперація ЗМІ у Тернополі

Рубрика: Політика

Ювілейний фестиваль "Молода Галичина"-2017

Рубрика: Культура

Небанківські фінансові установи України очима споживача

Рубрика: Економіка

Сміттєва війна у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

«Міс Львів-2017»: учасниці і організатори

Рубрика: Культура

Всі відео розділу