Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів», – ЛМР

14:00 11 січня 2017 р.

  • 0
  • 864

У міськраді запевнили: «Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів («Zero waste»)» – у місті стартує розробка стратегії поводження з твердих побутових відходів на 2017-2022 роки».

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «До процесу залучають міжнародних експертів, а також фахівців з міст-партнерів. Долучитись до розробки стратегії запрошують і громадських активістів та всіх охочих. Передбачається, що план дій, згідно зі стратегією, охоплюватиме декілька пріоритетних напрямів: попередження; перевикористання; сортування; перетворення в енергію та захоронення».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак розповів із цього приводу: «Однак, місто очікує погодження в Києві фінансування від Європейського інвестиційного банку. Дуже радий, що до обговорення питання поводження з твердих побутових відходів долучаються громадські організації, бо є питання поточної діяльності, а є питання стратегії. Є розуміння того, що це наша спільна проблема і ми маємо разом шукати шляхи вирішення».

Сергій Бабак також зазначив: «Хочу вибачитись перед львів’янами за деякі затримки щодо вивезення сміття через свята, були проблеми через заметені дороги, деякі полігони, куди вивозилось сміття, через свята не працювали, також продовжується блокування машин, про що повідомляють перевізники. Зараз перевізники збільшують вивезення і найближчими днями ми цю проблему владнаємо.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури розповів також: «Інше питання – це проблема полігону, яка ділиться на два напрямки. На протиаварійні роботи і рекультивацію полігону в бюджеті міста на цей рік передбачено загально 80 мільйонів гривень. Якщо буде знайдена нова земельна ділянка, є 30 мільйонів гривень на придбання земельної ділянки, п’ять мільйонів гривень – на виготовлення проекту і 10 мільйонів гривень – на початок робіт з будівництва нового полігону. Загалом – 125 мільйонів гривень».

Сергій Бабак також зазначив: «Питання протиаварійних робіт і початку рекультивації затримується, бо нам, відповідно до проекту, потрібно 3,5 га додаткової земельної ділянки, щоб почати роботи. Зараз це питання залежить від Малехівської сільської ради, у них є заперечення щодо виположення цієї системи сміттям, ми з проектним інститутом працюємо, щоб запропонувати можливі варіанти для початку протиаварійних робіт. Я вбачаю, що це треба робити невідкладно, шукати розуміння з мешканцями Малехова, щоб було розуміння, що це спільна відповідальність і нам разом треба вирішувати це питання».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури розповів також: «Щодо нового полігону, то тут є обмеження по земельних ділянках. Пропозиції є, ми їх розглядаємо, але стандарти вимагають – нам потрібна ділянка, яка може бути використана під полігон. Ми над цим питанням працюємо. Ми продовжуємо шукати кошти європейських інституцій, зараз у Києві вирішується питання по наданню 75 мільйонів гривень на проведення протиаварійних робіт та рекультивацію полігону. Також бюджетом міста передбачені кошти, якщо буде затримка в банку».

Сергій Бабак також зазначив: «Була ухвала сесії, але якщо говорити технічно, то сортувальна складова входить у загальний комплекс переробки і сортування сміття. Це є один з елементів стратегії».

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

12:52 29 березня 2017 р.

Росія хоче відкрити "другий фронт" на Заході

У середу, 29 березня, відбудеться брифінг голови Львівської ОДА Олега Синютки, начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області Валерія Середи та начальника Управління СБУ у Львівській області Віктора Андрейчука щодо провокативних дій з метою дестабілізації ситуації на національному підґрунті.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 759

15:49 28 березня 2017 р.

Молодь з синдромом Дауна взяла участь у лижних тренуваннях

Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей та інвалідів дитинства «Довіра», за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, провело для молоді із синдромом Дауна п’ятиденні змагання «Тренувальний збір та чемпіонат «Карпатська лижня 2017», присвячений першому чемпіону світу з лижних перегонів Спеціальної олімпіади – Максиму Байцару».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 351

Останні новини

Провокація у Луцьку вчинена після рішень Міжпарламентської асамблеї Польщі, України і Литви

У Бориславі турки розпилюватимуть деревину і виготовлятимуть паливні брикети

Справу про організовану злочинну групу у львівській поліції скеровано до суду

Самбірські вулиці освітлюватимуть по-європейськи

Найповільніше очищають Львів від сміття "Грінера Україна» і "Львівспецкомунтранс", - ЛОДА

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політкриза у ВР і дії "Батьківщини"

Рубрика: Політика

«Госпітальєри»: три роки на на фронті

Рубрика: Медицина

Туберозний склероз: як допомогти дітям?

Рубрика: Медицина

Нові факти про викрадення волонтера Петра Кондрака

Рубрика: Кримінал

Навіщо працедавцю мій паспорт?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу