Концентрації забруднюючих речовин у водоймах Львова перевищують допустимі норми

10:45 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 318


Фото: mns.gov.ua

Працівники мобільної хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» обстежили 35 водойм і 30 перехресть Львова.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 жовтня: «Працівники мобільної хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» обстежили в третьому кварталі 2017 року 35 водойм та промоніторили 30 перехресть міста Львова. У всіх обстежених водних об’єктах та майже на всіх міських перехрестях виявили перевищення максимально разових гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин».
У міськраді також розповіли: «У всіх водоймах Львова виявлені перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками: залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, СПАР, ХСК та БСК5. Перевищення ГДК лише одного компоненту було на потоці «Медово-Печерський» та Каскаді декоративних ставків (лісопарк «Погулянка»). Найбільш «забруденими» (перевищення п’яти і більше компонентів) виявились потік «Лисиницький», став на вулицях Стрийській і Науковій, річка «Марунька», став на вулицях Богданівській і Пластовій, озеро на вулиці Курортній (№15) у Брюховичах і став на вулиці Хортицькій (№35). Перевищення гранично допустимих концентрацій зумовлені цвітінням водойм, загниванням рослинності, забруднення твердими побутовими відходами, використанням вод для миття автомобілів тощо».
«Перевищення максимально разових гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин виявили ьакож 29-ти з 30-ти обстежених перехресть Львова. З найбільш забрудненим повітрям виявилось перехрестя вулиць Сяйво, Широкої й Левандівської, на якому спостерігались перевищення вуглецю оксиду в 2,7 разів; азоту оксиду – в 1.1 рази та азоту діоксину – у 2,6 разів», – поінформували також у міськраді.

«Високі показники забруднення повітря з наднормативними концентраціями вуглецю оксиду та азоту діоксиду (перевищення вдвічі) виявлені на чотирьох перехрестях – проспекту Чорновола й вулиці Під Дубом, проспекту Чорновола й вулиці Хімічної, вулиць Виговського й Кульпарківської та вулиць Шевченка й Левандівської. Найменш «забрудненими» були три перехрестя – вулиць ІванаФранка й Зеленої, Листопадового Чину та Університетської й Коперника, Сахарова та Нечуй-Левицького. Екологічно безпечним є перехрестя вулиць Січових Стрільців і Гнатюка»», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 23 жовтня 2017 р.

Рятувальники зі Львова зайняли на Всеукраїнських змаганнях четверте місце

Начальник обласного управління ДСНС Сергій Дмитровський особисто подякував кожному з учасників Всеукраїнських змагань пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 282

Останні новини

Причина отруєння відвідувачів львівського ресторану – золотистий стафілокок

Благодійний концерт на підтримку центру «Джерело» пройде у Львові всьоме

Змінено розклад потягів, які курсують до Львова

Депутати обласної ради розглянуть зміни в бюджеті

Іконописці експонують у Львові результати пленеру

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Маніпуляції з бюджетом

Рубрика: Політика

Доля сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу у Львові

Рубрика: Економіка

Антикорупційна співпраця: Польща і Україна

Рубрика: Економіка

Хто стане власником замків Львівщини

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-21-2017: ЗЕД - експорт невидимого

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу