Головні розпорядники коштів бюджету Львівщини отримали 96,4 млн. гривень

17:15 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 741

В облдержадміністрації запевнили: «Департамент фінансів Львівської ОДА впродовж тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, профінансував 96,4 млн. гривень».

Зокрема,44,5 млн. гривень були спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, п’ять мільйонів гривень – для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові, 1,3 млн. гривень – для забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією, 1,2 млн. гривень – для закупки спеціалізованих шкільних автобусів з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування (інвалідних візків).

На проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямовано 6,8 млн. гривень, на надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю – 0,7 млн. гривень, на програму енергозбереження для населення – 0,6 млн. гривень, на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області за їхніми зверненнями до голови обласної ради – 0,6 млн. гривень, на спортивні майданчики – 0,5 млн. гривень, на покращення медичної допомоги хворим з легеневою гіпертензією – 0,4 млн. гривень, охорону навколишнього природного середовища – 0,4 млн. гривень, на сприяння діяльності телебачення і радіомовлення – 0,2 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:30 20 лютого 2018 р.

ОДА перерахувала на потреби Львівщини 127,8 млн. гривень

В облдержадміністрації запевнили: «За тиждень з обласного бюджету керували 127,8 млн. гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300