Фасади будинку у Львові відремонтують за два мільйони гривень

11:44 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 387


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього тижня розпочинаються ремонтні роботи з реконструкції фасаду житлового будинку №9 на вулиці Підвальній».

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко конкретизувала: «Ми провели тендер на визначення підрядної організації, яка проведе ремонтно-реставраційні роботи фасадів будинку на вулиці Підвальній, 9. Тендер виграла фірма ТзОВ «Еталон-Ком». Саме вони проводитимуть ремонт фасаду цього будинку. Вже виставлено риштування і підрядник приступатиме до робіт».

Лілія Онищенко доповнила: «Роботи заплановано виконати у 2018 році. Сума договору становить – 2 056 567 гривень. Відповідно до проектної документації передбачено проведення реставрації фасадів будинку, реставрацію каменю на рівні першого поверху, відновлення віконних заповнень за зразком історичних, реставрація вхідної брами будинку. Також було виявлено, що в цьому будинку є перезволоження фундаментів, тому доведеться ще провести гідроізоляційні роботи. Ці роботи не були включені до проекту».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 20 квітня 2018 р.

«Рука допомоги» посприяла на Львівщині працевлаштуванню 238 людей, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «Стосовно 47 учасників пілотного проекту прийнято рішення щодо надання фінансової допомоги для започаткування власної справи».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 378

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу