Добротвірська ТЕС зменишила обсяг викидів забруднюючих речовин

10:15 10 серпня 2017 р.

  • 0
  • 618

Добротвірська ТЕС
Фото: tvi.ua

На ДП «Львіввугілля» обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин збільшилися впродовж другого кварталу 2017 року в порівнянні з відповідним періодом минулогона 159,64 тонн.

У Львівській ОДАповідомили сьогодні, 10 серпня: «До суб’єктів господарювання, які входять до оновленого «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал», ПАТ «Львівська вугільна компанія». Згідно з отриманою за результатами діяльності у другому кварталі 2017 року інформацією від підприємств-забруднювачів, загалом констатуємо збільшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2016 року) підприємствами ДП «Львіввугілля»,  зменшення негативного впливу Добротвірською ТЕС, ПАТ «Львівська вугільна компанія» та ЛМКП «Львівводоканал».

В облдержадміністрації також поінформували про впливи підприємств на довкілля в першому кварталі 2017 року: №ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин упродовж другого кварталу 2017 року збільшилися на 159,64 тонн у порівнянні з відповідним періодом у 2016 року.  Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин у другому кварталі 2017 року зменшилося на 14% (на 1,8 тисячі тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Викиди діоксиду вуглецю практично не змінилися. ПАТ «Львівська вугільна компанія»: впродовж другого кварталу 2017 р. обсяги накопичення відходів  зменшилися на 25 % (на 44 тисячі тонн) у порівнянні з першим кварталом 2016 року. ЛМКП «Львівводоканал»: у другому кварталі 2017 року обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно-очисних споруд Львова по першій і другій технологічних лініях зменшилися відповідно на 2,3% (на 0,2 млн. кубометрів) та 29,5% (на 9 млн. кубометрів) у порівнянні з відповідним періодом 2016 року».

Про це повідомили сьогодні, 10 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 20 жовтня 2017 р.

Рух транспорту в центрі Львова буде обмежений

У міськраді попередили, що з дев’ятої години ранку понеділка, 23 жовтня, у зв’язку із проведенням дорожньо-ремонтних робіт, обмежать до 20-ї години 27 жовтня рух транспорту на проспекті Свободи навпроти торгово-розважального центру «Антошка».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 792

Останні новини

Президент України анонсував ротацію на Донбасі

Командир взводу на Львівщині вимагав від підлеглого хабара

Президент України нагородив викладачів і випускників львівської військової академії

Львів’янка Тетяна Клімченко здобула срібну медаль чемпіонату Європи з велотреку

ДСНС попередила про сильні дощі на Львівщині

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пологові Львівщини очима породіль

Рубрика: Медицина

Доля сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу у Львові

Рубрика: Економіка

Антикорупційна співпраця: Польща і Україна

Рубрика: Економіка

Хто стане власником замків Львівщини

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-21-2017: ЗЕД - експорт невидимого

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу