Депутати ЛМР внесли зміни в програму захисту інтересів учасників АТО

17:30 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 621


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 грудня, на сесії ЛМР, враховуючи пропозиції громадських організацій, які представляють інтереси учасників АТО, прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції» від 23 квітня 2015 року.

Про це повідомили сьогодні, 7 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Це, зокрема, внесення змін у порядок забезпечення житлом та зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки та порядку надання матеріальної допомоги. За ухвалу проголосували 50 депутатів. Як зазначають в управлінні соціального захисту ЛМР, зміни мають на меті посилити ефективність механізмів реалізації прав та законних інтересів учасників АТО, передбачених програмою».
У міськраді також запевнили: «Зокрема, запропоновані зміни стосуються внесення змін у порядок забезпечення житлом (категорії осіб, які мають право на забезпечення житлом згідно з програмою, доповнено категорією осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та які до досягнення ними повноліття, мали статус дитини позбавленої батьківського піклування та осіб, які є інвалідами з дитинства; внесено ряд уточнень в порядок забезпечення житлом осіб, на яких поширюється програма). Також внесено зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки (розділ 3 програми) в частині доповнення права учасників АТО на отримання земельної ділянки за межами Львова «під садівництво» та порядку надання матеріальної допомоги (розділ 4 програми) в частині узгодження процедурних моментів реалізації права на надання матеріальної допомоги».
У міськраді також нагадали:
«Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції розроблена для вирішення матеріально-побутових питань учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, з урахуванням законодавчо закріплених прав громадян України на безоплатне отримання земельних ділянок. Джерелами фінансування програми є кошти міського бюджету Львова, а також кошти державного бюджету України, які можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку. Програма регулює питання забезпечення житлом, земельними ділянками та надання матеріальної допомоги учасникам АТО. З моменту прийняття програми, структурними підрозділами Львівської міської ради, в тому числі управлінням соціального захисту Львівської міської ради та Центром надання послуг учасників бойових дій постійно здійснюється моніторинг її реалізації для посилення соціального захисту учасників АТО, за результатами якого в Програму періодично вносяться зміни».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:10 21 лютого 2018 р.

Снайпери ЗСУ відточують майстерність на Львівщині

На навчальних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ проходять тренування снайпери батальйонно-тактичної групи механізованої бригади.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 516