Акція «Бери-Давай-Міняй» – в центрі Львова

11:00 7 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 780


Фото: зі сторінки акції обміну одягом і речами «Бери-Давай-Міняй» в інтернет-мережі «Facebook»

Представники освітнього руху «Працююча християнська молодь» організують у суботу, 7 жовтня, з 12.00 до 15.00 на площі Ринок у Львові акцію обмін одягом і речами «Бери-Давай-Міняй».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Натомість на сторінці акції в інтернет-мережі «Facebook» поінформували: «Почалася осінь і ми запрошуємо на подію обміну одягом! У світі надвиробництво одягу. В той же час, у кожній шафці є речі, які у доброму стані, але носити їх цієї осені вже не хочеться. Яке рішення? Ми організовуємо дружню подію «Бери-Давай-Міняй!». Програма заходу: з 12.00 до 15.00 – обмін одягом, з 15.00 – лекція «Умови праці швей». Що треба? Відібрати у гардеробі осінній одяг, який ви не будете носити у цьому сезоні, але він заслуговує на «друге дихання», принести відібране і віддати або обміняти на одяг, який подобається, просто прийти, може вам щось пригледиться і підійде по розміру Одяг, який залишиться до кінця події, ми розбираємо назад або відносимо разом у контейнер Спільнота «Емаус-Оселя» на вулиці Винниченка (церква святого Михайла). Участь безкоштовна для всіх, можна брати з собою тістечка і музику, благочинний внесок Що брати: одяг по сезону, чистий і у доброму стані; біжутерія».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 20 жовтня 2017 р.

Рух транспорту в центрі Львова буде обмежений

У міськраді попередили, що з дев’ятої години ранку понеділка, 23 жовтня, у зв’язку із проведенням дорожньо-ремонтних робіт, обмежать до 20-ї години 27 жовтня рух транспорту на проспекті Свободи навпроти торгово-розважального центру «Антошка».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 738

15:20 20 жовтня 2017 р.

Львів’яни натрапили на ручну гранату

Боєприпас часів Другої світової війни виявили під час проведення земляних робіт на перетині вулиць Горіхової й Корейської у Личаківському районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 513