86 населених пунктів на Львівщині – ще знеструмлені

12:42 7 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 603


Фото: loda.gov.ua

36 населених пунктів у Львівські області знеструмлені повністю, а 32 – частково.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 жовтня: «Продовжується ліквідація наслідків негоди, яка пройшла над Львівщиною  увечері 5 жовтня та в ніч на 6 жовтня. За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександра Харчука, працівники ПрАТ «Львівобленерго» впродовж доби 6 жовтня ліквідували пошкодження в електромережах 12 районів області, які постраждали внаслідок стихії».

В облдержадміністрації також запевнили: «Продовжуються відновлювальні роботи в Жовківському, Кам'янка-Бузькому, Сокальському та Яворівському районах. Станом на шосту годину 7 жовтня залишається знеструмленими 86 населених пунктів (36 повністю та 32 частково), найбільше –у Жовківському районі – 56 населених пунктів. З метою найшвидшої ліквідації пошкоджень  на допомогу Жовківським енергетикам  направлено додатково чотири аварійні бригади ПрАТ «Львівобленерго» з інших районів області».

«Продовжуються роботи з усунення точкових відключень у низьковольтних електромережах 0,4 кВ. Нагадаємо, що на ранок 6 жовтня через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту були знеструмлені 358 населених пунктів в сімнадцяти районах області (239 повністю та 119 частково), до відновлення енергопостачання було залучено 112 бригад ПрАТ «Львівобленерго», – поінформували також сьогодні, 7 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 23 січня 2018 р.

Канадські інструктори тренують у Львові військових правоохоронців

На базі Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил України у Львові тривають триденні навчально-методичні збори із залученням начальників органів управління та командирів військових частин ВСП ЗСУ.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 360

16:15 23 січня 2018 р.

Рятувальники витягнули на Львівщині коня з каналізації

У вівторок, 23 січня о 10:56 до рятувальників надійшло повідомлення, що під час випасання на вулиці Раточинській у Борислав впав у каналізаційний колодязь кінь і не може самостійно вибратись.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 546