408 879 сімей на Львівщині отримують житлову субсидію, – ЛОДА

16:20 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 489

Соцпрацівники провели перерахунок житлових субсидій 397 000 домогосподарствам.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в п’ятницю: «Станом на 11 серпня на Львівщині житлову субсидію одержують 408 879 сімей (домогосподарств). У цілому підтримкою житлової субсидії охоплено понад мільйон громадян області.

Директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталія Кузяк запевнила: «Середній розмір одержаної субсидії становить 150 гривень, а середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві – 1814,10 гривень. Упродовж червня-липня органами соціального захисту населення області проведений перерахунок житлових субсидій на неопалювальний період. На даний час перерахунок проведений 397 000 домогосподарствам – одержувачам житлових субсидій зі 430 550 (96%), за виключенням одержувачів, які мають прострочену заборгованість терміном більш як два місяці. Відмовлено у перепризначенні субсидії 18 793 домогосподарствам», – зазначила вона».

Наталія Кузяк також наголосила: «В умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, органи соціального захисту населення Львівщини готові надати можливість отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, всім, хто її потребує. До органів соціального захисту населення звернулось 93 858 одержувачів житлової субсидії з 141 168 (66,4%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення».

Про це повідомили сьогодні, 11 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 16 серпня 2017 р.

«Гаряча лінія» Львова вдосконалила сервіс

У ЛМР запевнили: «Завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», зателефонувати мешканцям тепер значно простіше, а всі звернення обробляються в автоматичному режимі».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 402

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу