40 львівських патрульних пересядуть на велосипеди

17:24 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 501


Фото: зі сторінки управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Консультативна місія ЄС передала патрульній поліції Львова 12 велосипедів, уніформу та інше спорядження вартістю 12 тисяч євро.

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили в четвер, 7 грудня: «Вже навесні на львівських вулицях з‘являться вело патрулі – сьогодні Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала патрульній поліції Львова 12 велосипедів, уніформу та інше спорядження, вартістю понад 380 тисяч гривень (12 тисяч євро). До весни велосипедний поліцейський патруль, який складається з 40 патрульних, буде проходити спеціальну підготовку».
«Передане устаткування є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однієї з найкращих європейських практик – взаємодії поліції з громадою («community policing»). 10 велосипедів використовуватимуть для вело патруля, а ще два передали відділу зв‘язків з громадськістю патрульної поліції Львова Навчання для львівських велопатрулів буде проводити тренер інспектор патрульної поліції Львова Назарій Прінь, який попередньо отримав відповідну підготовку від експертів КМЄС та представників канадської поліції. Поліцейський велопатруль працюватиме в парках та на вулицях середмістя для зручності громадян, аби бути поруч із ними та, у разі потреби, надати необхідну допомогу», – поінформували також на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:30 20 лютого 2018 р.

ОДА перерахувала на потреби Львівщини 127,8 млн. гривень

В облдержадміністрації запевнили: «За тиждень з обласного бюджету керували 127,8 млн. гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання медикаментів та продуктів харчування».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300