«Зоря» перемогла у Львові «Герту»

22:05 19 жовтня 2017 р.

У Львові завершився матч третього туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому луганська «Зоря» приймала німецьку «Герту» з Берліна.

Матч завершився з рахунком 2:1. Перший тайм проходив у досить спокійній і рівній боротьбі, але перед самою перервою українська команда зуміла відкрити рахунок. На 42-й хвилині Сілас на силу пробив зі штрафного, і м'яч, не без допомоги рикошету влетів у ворота – 1:0.

Утім, уже на початку другого тайму гості вирівняли гру, а потім і рахунок на табло. На 56-й хвилині після навісу з кутового Даві Зелке вистрибнув і головою відправив м'яч у ближній кут – 1:1.

Вирішальний момент у грі відбувся на 79-й хвилині. Караваєв справа увірвався в штрафну «Герти», зробив простріл і Олександр Сваток п'ятою переправив м'яч у ворота - 2:1. Таким чином, «Зоря» набрала шість очок (друге місце в турнірній таблиці) після першого кола змагань і стала явним претендентом на вихід у весняну стадію змагань – плей-офф – 1/16 фіналу.

Про це повідомили сьогодні, 19 жовтня,  в інформаційній агенції УНІАН.