Випускник Львівського УФК здобув бронзову медаль юнацького чемпіонату світу

14:00 17 липня 2017 р.

• 0
  • 714

Владислав Лавський долав у Кенії всі свої висоти з першої спроби.

У кенійській столиці Найробі відбувся X чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 18 років. Зокрема, у стрибках у висоту бронзовим призером юнацького чемпіонату світу з особистим рекордом 211сантиметрів став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Владислав Лавський.

Усі свої висоти Владислав долав з першої спроби, що у підсумку дозволило йому випередити поляка Пьотра Штандура та Шауна Міллера з Багамських Островів, які показали такий самий результат.

А переможцем світової першості став представник Південної Африки Брайтон Пул, який стрибнув на 224 сантиметрів. Цікаво, що зріст юного чемпіона – всього 172 сантиметрів.

У змішаній естафеті 4х400 метрів збірна України посіла п’яте місце. У складі команди бігла учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури  Мар’яна Шостак. У гладкому бігу на цю дистанцію Мар’яна показала дев’ятнадцятий результат (57,52 секукди).

Про це повідомили у Львівському училищі фізичної культури.