Винниківський «Рух» здобув 12-ту перемогу в сезоні

14:00 24 квітня 2018 р.

Матч 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги на київському стадіоні «Оболонь-Арена» завершився перемогою гостей зі Львівщини.

Про це повідомили в інформаційній службі винниківського футбольного клубу «Рух», де також розповіли: Після не зовсім виразного першого тайму «рухівці» взялися за справу після перерви і завдяки єдиному голу Максима Грися на 52-й хвилині закономірно обіграли на виїзді «Оболонь-Бровар» (1:0).

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Рух» (Винники) – 0:1 (0:0)

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Шевченко, Коваленко, Корнєв, Прокопенко, Ульянченко (Терехов, 86), Гурмак, Гуськов (Ткач, 90), Слободян, Ковбаса (Островський, 68), Корольчук (Кузін, 81)

«Рух»: Ільющенков, Заставний, Дуць, І.Білий, Писко (Макар, 86), Копина, Б.Баранець (Чепелюк, 76), Г.Баранець, Грисьо (Лозовий, 53), Козак, Зубар (В.Білий, 82)

Гол: Грисьо, 52

Попередження: Корольчук, 56; Ульянченко, 62; Прокопенко, 73; Шевченко, 77 – Копина, 56

Подробиці – на сайті інформаційної служби винниківського футбольного клубу «Рух».