• 0
  • 759

М'яч вдруге влітає у ворота винниківчан

Краматорці відповіли на один гол Хомченка двома.

У Краматорську на Донеччині завершився матч п’ятого туру чемпіонату України в першій лізі між місцевим «Авангардом» і винниківським «Рухом», у якому господарі перемогли з рахунком 2:1. На сайті «Руху» вели відео- та текстову трансляцію цього матчу, з якої цитуємо головні події:

«19 хвилина. 0:1. Масована атака «Руху» правим флангом принесла результат! У комбінації взяли участь Заставний, Козловський, Лозовий, саме останній знайшов пасом у штрафному майданчику господарів Марковича, а той дотепно прострілив на Хомченка. Колишній «карпатівець» з меж карної зони ближче до лінії штрафного, практично перебуваючи по центру, в один дотик пробив сильно і влучно під поперечку! Перші гол та асист від орендованих у «Карпат» футболістів.

29 хвилина. 1:1. Атака краматорців правим флангом закінчилася порушенням у штрафному майданчику винниківської команди. Капітан «Авангарда» Собко пробив у правий від воротаря нижній кут, Воробей майже дотягнувся до м’яча, але відбити не зміг.

42 хвилина. 2:1. Після передачі Шарая зліва в центр штрафного майданчика Бєлоусов виграв боротьбу в Гурського і переправив м’яч у дальній кут воріт».