Спортсмени зі Львівщини здобули торік 54 медалі чемпіонатів світу та Європи

17:00 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 690

Юлія Ткач
Фото: segodnya.ua

782 спортсмени зі Львівщини входили минулого року до складу національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Про це повідомив сьогодні, 14 лютого, під час звіту начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода. За його словами, представники Львівщини на офіційних світових та европейських спортивних форумах у 2017 році здобули всього 54 медалі. Зокрема, дорослі – 12, молодь та юніори – 30, а юнаки – 12.

Юрій Майборода запевнив: «Справжньою спортивною гордістю не тільки Львівщини стали успіхи видатних спортсменів сучасності. Серед них – Павло Коростильов (кульова стрільба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Анастасія Возняк (художня гімнастика), Тетяна Клімченко (велоспорт), Софія Прийма (триалон), Юлія Ткач (боротьба), Тетяна Кіт (боротьба) та Роман Гладиш (велоспорт)».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також зазначили: «Загалом на території Львівщини упродовж 2017 року провели 26 офіційних міжнародних спортивних змагань,113 національних чемпіонатів та кубків України з різних видів спорту, понад 250 обласних спортивно-масових заходів, а також чотири чемпіонати України, кубок України, 12 національних реабілітаційно-спортивних зборів в системі «Інваспорт», 21 навчально-тренувальний збір паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України та два табори фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 20 травня 2018 р.

ФК «Львів» впевнено переміг аутсайдера

Матч 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги між ФК «Львів» і ПФК «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви завершився в неділю, 20 травня, перемогою господарів із рахунком 3:0.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 957

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу