«Шахтар» розгромив у Львові «Динамо» (відео)

21:40 1 травня 2016 р.

Після третього голу в гостей не витримали нерви – на полі спалахнув справжній бокс!

Чемпіонат України, 24-й тур. «Шахтар» – «Динамо» – 3:0. Голи: Едуардо, 33, 78, Нем, 74. Вилучення: Степаненко – Ярмоленко.

У 24-му турі головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу прогнозовано надав відпочинок кільком гравцям основного складу. Зокрема, четвірку захисників «гірників» склали Шевчук, Кривцов, Ордець, Кобін.

Опорну зону закривали основні Малишев і Степаненко. На флангах півзахисту бігали Бернард з Немом. Під нападником Едуардо розмістився молодий Коваленко.

Стартовий склад киян виявився, якщо не враховувати відсутність Драговіча, наближеним до основного. На 33-й хвилині гірники провели зразкову контратаку, участь в якій взяли Коваленко, Бернард й Едуардо.

У другому таймі картина матчу мало змінилася: «Шахтар» атакував, а «Динамо» обронялося. На 74-й хвилині Нем, класно розібравшись з Відою, провів другий гол.

Ну а після дубля від Едуардо все стало зрозуміло. Після третього голу в гостей не витримали нерви – на полі спалахнув справжній бокс! По червоній картці отримали Степаненко та Ярмоленко.

Завдяки блискучій перемозі «Шахтар» набрав 60 очків. Натомість «Динамо» має на чотири очки більше.

Про це розповіли сьогодні, 1 травня, в інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість в інтернет-виданні «Sportanalytic.com» навели статистику матсу: