Наварро попрощався зі львівськими «Карпатами»

15:00 14 вересня 2017 р.

  • 0
  • 918


Фото: football24.ua

Іспанець запевнив: «зі сьогоднішнього дня я і мої помічники більше не є тренерами «Карпат».

Іспанець Серхіо Наварро підтвердив свою відставку з посади головного тренера «Карпат». Про це він оголосив на спеціально скликаній сьогодні прес-конференції, 

Іспанець запевнив: «Хочу повідомити вам, що з сьогоднішнього дня я і мої помічники більше не є тренерами «Карпат». Я б хотів сказати це набагато пізніше й українською мовою, але, на жаль, я не встиг її вивчити».

Серхіо Наварро також розповів: «Ми прибули сюди, прийнявши великий виклик. Також цей виклик прийняли президент «Карпат» і Олег Смалійчук. Ми приїхали, відкинувши інші варіанти, тому що вірили в цей проект. Нам було непросто, адже ми іноземці. Ми хотіли побудувати зовсім нову команду, що грає в інший футбол. Але так як ми всі професіонали, ми розуміємо свою відповідальність. Ситуація, що склалася - дуже непроста, так що ми вирішили піти».

Орім того, іспанець подякував за підтримку і розуміння керівників «Карпат», уболівальників і додав, що «завжди буде відчувати провину перед «Карпатами» за останні невдачі.

Про це повідомили сьогодні, 14 вересня, в інтернет-виданні «Sport Arena», де також нагадали, що Серхіо Наварро очолив «Карпати» перед стартом цього сезону, але очікуваного поліпшення результатів у Львові не відбулося – команда здобула у восьми турах чемпіонату України лише шість очок. При цьому в останньому турі «Карпати» зазнали найбільш болючої поразки за останній час, поступившись вдома «Вересу» з рахунком 1:6.

«Ім'я нового тренера «Карпат» ще офіційно не оголошено, але сьогоднішнє тренування команди проводив її колишній тренер, а нині спортивний директор Сергій Зайцев», – поінформували також в інтернет-виданні «Sport Arena».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:10 25 травня 2018 р.

У Львові скасували матч через кір

Матч «Левів» з американського футболу проти миколаївських «Вікінгів» довелося перенести через кір.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 765