Паралімпійці зі Львівщини вибороли медалі чемпіонату світу

08:10 13 листопада 2017 р.

• 0
  • 411

Наталя Морквич стала чемпіонкою світу в змаганнях шаблістом, а Антон Дацко здобув срібну нагороду серед рапіристів.

7-12 листопада у Римі тривав чемпіонат світу з фехтування на візках, участь у якому взяли 145 спортсменів із 24 країн світу. В складі національної збірної команди України змагалися 13 спортсменів, у тому числі – троє представників «Інваспорту» Львівщини, зокрема – Наталя Морквич (Львів), Антон Дацко (Буськ) та Андрій Демчук (Львів).

До медальної скарбнички збірної України свій здобуток принесли Наталя Морквич, яка стала чемпіонкою світу в змаганнях шаблісток (категорія А) та Антон Дацко, який у фіналі виборов «срібну» нагороду серед рапіристів (категорія В). Андрій Демчук на світовій першості посів п’яте місце. Про це повідомили в прес-службі Львівської  облдержадміністрації.