Львів’янин Роман Бондарук виборов дві медалі чемпіонату Європи з кульової стрільби

00:04 5 серпня 2015 р.

Молодший лейтенант Національної гвардії України додав до срібної нагороди, здобутої в командних змаганннях, ще й бронзову за третє місце в особистій першості у стрільбі з малокаліберного пістолету.

У словенському місті Маріборі завершився чемпіонат Європи із кульової стрільби. На фінальній стадії змагань молодший лейтенант Роман Бондарук –  інструктору зі спорту другої категорії спортивної команди Національної гвардії України – здобув другу медаль чемпіонату Європи із кульової стрільби. До срібної нагороди, здобутої в командних змаганннях, він додав ще й бронзову, яку виборов в особистій першості у стрільбі з малокаліберного пістолету (у вправі МП-10) із результатом 570-11х. Про це повідомили 4 серпня, в прес-службі Національної гвардії України.