Львів’янин Олександр Ганзуля переміг на чемпіонаті України з боксу в категорії до 81 кг (відео)

22:51 29 вересня 2014 р.

У фінальному двобої наш досвідчений земляк переміг свого молодого тезка з Полтави Хижняка.

Відео: Boxing.ua

28 вересня в Києві завершився чемпіонат України з боксу, який в загальному заліку виграли боксери з Київської області. Зокрема цікавим вийшов фінальний бій у категорії до 81 кг між досвідченим Олександром Ганзулею зі Львова та молодим полтавчанином Олександром Хижняком. У підсумку переміг досвід Ганзулі.

Чемпіонами України стали також одразу троє боксерів з передмістя столиці Броварів: Ігор Сопінський (категорія до 52 кг) здолав у фіналі киянина Єгора Голуба, Ярослав Самофалов (до 69 кг) роздільним рішенням суддів здолав киянина Євгена Барабанова, а Гевор Манукян в категорії до 91 кг став чемпіоном без бою, оскільки його суперник Денис Пояцика травмувався в півфіналі. Чемпіоном України прогнозовано став також киянин Денис Беринчик, який в конкурентному бою у фіналі переміг Володимира Матвійчука.

Двох чемпіонів України отримала Вінницька область: лідер збірної України в категорії до 56 кг Микола Буценко впевнено переміг Олександра Шепелюк, а Тарас Головащенко (до 75 кг) став переможцем в бою з Валерієм Харламовим. В інших фінальних поєдинках звання чемпіона України 2014 завоювали Дмитро Замотаєв із Запоріжжя (49 кг), Олег Прудкий із Черкас (60 кг) і полтавчанин Віктор Вихрист в категорії понад 91 кг.

Результати фінальних боїв ЧУ-2014:

Вагова категорія до 49 кг: Дмитро Замотаєв (Запорізька обл.) – 3:0 – Денис Козарук (Вінницька обл.).

52 кг: Ігор Сопінскій (Київська обл.) – 3:0 – Єгор Голуб (Київ).

56 кг: Микола Буценко (Вінницька обл.) – 3:0 – Олександр Шепелюк (Рівненська обл.).

60 кг: Олег Прудкий (Черкаська обл.) – 3:0 – Дмитро Руденко (Дніпропетровська обл.).

64 кг: Денис Берінчик (Київ) – 2:1 – Володимир Матвійчук (Житомирська обл.)

69 кг: Ярослав Самофалов (Київська обл.) – 2:1 – Євген Барабанов (Київ).

75 кг: Тарас Головащенко (Вінницька обл.) – 2:1 – Валерій Харламов (Одеська обл.).

81 кг: Олександр Ганзуля (Львівська обл.) – 3:0 – Олександр Хижняк (Полтавська обл.).

91 кг: Геворг Манукян (Київська обл.) - WO - Денис Пояцика (Полтавська обл.).

Пояцика не вийшов на фінальний бій через отриману напередодні травми.

понад 91 кг: Віктор Вихрист (Полтавська обл.) – 3:0 – Тарас Неудачин (Кіровоградська обл.)

Про це повідомив сьогодні, 29 вересня, «СПОРТ bigmir)net».