Львів’янин Андрій Придун – чемпіон України зі шахів серед юнаків

11:00 13 лютого 2018 р.

• 0
  • 621

У Чернівцях завершився чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат віком до 14 років (класичні шахи, швидка та блискавична гра).

Про це повідомили сьогодні, 13 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У змаганнях з класичних шахів виступали 12 найсильніших юних шахістів України. Представник Львівщини Андрій Придун виборов перше місце. Вихованець львівської ДЮСШ «Дебют» (тренер Антон Ромашов) посів також друге призове місце в швидких шахах (51 учасник) та фінішував п’ятим в блискавичній грі (40 учасників)».