Львів’яни вибороли дві золоті медалі юнацького чемпіонату України з дзюдо

13:22 19 травня 2017 р.

• 0
  • 621

У приміщенні легкоатлетичного манежу спортивної бази міністерства оборони відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 15 та 16 років.

Участь у національному юнацькому чемпіонаті взяла рекордна кількість спортсменів – 698 дзюдоїстів з 23 областей України, з-поміж яких також були представники Донеччини та Луганщини. Під час запеклих поєдинків високий рівень спортивної майстерності продемонстрували представники Львівщини – переможцями змагань стали Анастасія Лимонова та Ольга Цімко, срібну медаль здобув Вадим Поляков , а бронзові – Наталя Яремчишин та Андрій Медвідь

Про це повідомили сьогодні, 19 травня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.