Львів’яни урочисто зустріли володарів Кубка України

12:10 19 лютого 2018 р.

Волейбольний клуб «Барком-Кажани» здобув Кубок України другий рік поспіль.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в понеділок: «18 лютого на головному вокзалі Львівської залізниці урочисто зустріли гравців та тренерський штаб волейбольної чоловічої команди Львівщини «Барком-Кажани», які повернулися із перемогою у фінальному матчі розіграшу Кубку України з волейболу серед чоловічих команд. За почесний трофей в Черкасах боролися два гранди українського волейболу - чинний чемпіон харківський «Локомотив» та володар трофею минулого сезону львівський клуб «Барком-Кажани».У підсумку перемогу вибороли «кажани», вигравши у «залізничників» три сети поспіль – 3:0 (27:25, 25:19, 25:17)».

«Підопічні тренера Угіса Крастіньша здобули Кубок України другий рік поспіль. «Барком-Кажани» став третім клубом після «Локомотива», черкаського «Азоту» і харківської «Юракадемії», який перемагав в Кубку України більше одного разу», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.