Львів’янки здобули три золоті медалі чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів

13:55 2 травня 2015 р.

Студентка першого курсу Львівського училища фізичної культури Ірина Остапук (родом – з Нововолинська)

Борчині зі Львова привезли також з Івано-Франківська три срібні медалі й дві бронзові.

Спортсменки зі Львова – кращі на чемпіонаті України в Івано-Франківську з вільної боротьби серед юніорів! 30 квітня в заключний день змагань спортсменок 1995-97 років народження визначилися призерки в усіх вагових категоріях.

Традиційно краще за всіх виступили борчині зі Львова. Щоправда, на цьогорічних змаганнях львів'янки перемогли лише в трьох категоріях – Оксана Лівач (44кг), Ірина Остапук (55кг) та Софія Боднар (63кг).

Дві нагороди вищої гідності завоювали також спортсменки з Херсона – Олена Кремзер (51кг) і Алла Белінська (67кг). Алла на початку року була першою на чемпіонаті країни, серед спортсменів до 23-ти років. Ще одну золоту медаль на радість місцевої публіки, завоювала Марія Ільчишин, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 59 кг. Пропонуємо вашій увазі всіх призерів чемпіонату в Івано-Франківську

Результати чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорок 2015 року.в Івано-Франківську:

1. Ірина Остапук (Львів)

2. Анастасія Кравченко (Київська область)

3. Ірина Пасічник (Херсон)».

Про це повідомило інтернет-видання «Wrestlingua.com». Натомість на сайті Львівського училища фізичної культури інформують:

«В Івано-Франківську поєдинками дівчат завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. У найлегшій ваговій категорії до 44 кг чемпіонкою України стала минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Оксана Лівач.

У фіналі Оксана легко розправилась з волинянкою Оксаною Волошиною. Однак чемпіонський поєдинок у цій ваговій категорії відбувся у 1/2 фіналу, де Лівач зустрічалася з одескою Марією Георгієвою.

Перший період був за Георгієвою 8:6. У другому верх бере Оксана 9:7. Підсумок цікавої і результативної зустрічі – 15:15, а перемога за якісними показниками присуджується львівській борчині.

У вазі до 48 кг бронзовою призеркою юніорської першості стала учениця 10 класу Євгенія Павлова. У півфіналі Женя поступилася майбутній чемпіонці Тетяні Польовій з Київської області, причому вела у рахунку 10:8 та попалася на контрприйом.

Вагова категорія до 51 кг принесла вихованкам ЛУФК одразу дві нагороди: срібна дісталася студентці першого курсу Христині Березі, бронзова – одинадцятикласниці Христині Демко. Перемогу тут здобула бронзова призерка юнацької олімпіади у Китаї, херсонка Олена Кремзер.

Студентка першого курсу Ірина Остапук (на фото) не мала собі рівних у вазі до 55 кг. Достойний опір Іра відчула лише від херсонки Ілони Прокопевнюк. Бронзовою призеркою у цій вазі стала молодша сестра Іри Настя (11-й клас). У ваговій категорії до 59 кг срібна медаль в активі Вікторії Лукінської (випуск 2012 року)».