Львів’янка виборола золото міжнародного турніру «Шуварочка»

12:55 16 червня 2017 р.

• 0
  • 675

У виставковому центрі «Шувар-Експо» змагалися майже двісті спортсменок.

У виставковому центрі «Шувар-Експо» відбувся XIV міжнародний турнір з художньої гімнастики «Шуварочка», в якому взяли участь  майже двісті учасниць. Переможницею за програмою майстрів спорту стала львів’янка Крістіна Пікалова.

Окрім того, серед кандидаток в майстри спорту перше місце посіла львівська гімнастка Вікторія Щербій. Переможців та призерів нагородили дипломами, медалями та подарунками.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації», де також опублікували фоторепортаж зі змагань..