Львів’янка Вероніка Марченко виборола Кубок України зі стрільба з лука й путівку на Олімпіаду

14:38 7 жовтня 2015 р.

Фото до новини

У фіналі змагань зустрілися дві представниці нашого міста.

Львів’янка Вероніка Марченко здобула перемогу на Кубку України із стрільба з лука. У фіналі змагань, які відбулися в Новій Каховці, зустрілися дві представниці Львова — студентка державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та вихованка училища фізичної культури Катерина Соколенко. Вероніка Марченко перемогла з рахунком 6:4 і, окрім нагороди турніру, стала володаркою єдиної поки що у стрільбі з лука української олімпійської ліцензії на Ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Кубок України в Новій Каховці став останнім офіційним стартом літнього змагального сезону вітчизняних представників цього виду спорту. Українські спортсмени вже здобули більше 100 ліцензій на участь в Олімпіаді-2016 в 18 видах спорту.

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в інформаційній агенції «УНН».