Львів’янка стала чемпіоном України з добового бігу

12:00 18 серпня 2017 р.

У Вінниці завершився дев’ятий чемпіонат України з легкоатлетичного бігу на 48/24 та 12 годин.

Про це повідомили сьогодні, 18 серпня, у Львівській ОДА, де також поінформували: «Представниця Львівщини Лариса Лабарткава виборола беззаперечну перемогу у добовому забізі, обійшовши суперників з інших областей та країн зарубіжжя. Багаторазова учасниця чемпіонатів світу та Європи, яка вже чимало років входить до числа кращих легкоатлетів-ветеранів спорту України, Лариса Лабарткова у 24 годинному забігу подолала дистанцію  довжиною 116,94 км».

«Львівщину представили також у 12-годинному забігу Петро Чернега та Віталій Седінкін, на 48 годинному – Олексій Сикал. Загалом основним у програмі змагань був забіг тривалістю 48 годин, через добу до якого приєдналися учасники 24 годинного бігу, а згодом стартували й легкоатлети на 12 годинний забіг. Фінішували спортсмени усі разом. Разом з представниками збірних команд областей України змагалися також спортсмени з Польщі, Сербії, Німеччини та Білорусі. Цьогоріч змагання відбулись під гаслом «Перевершення себе», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.