Львів’янка Оксана Лівач перемогла на чемпіонаті Європи з боротьби серед юніорів

16:00 24 червня 2016 р.

Оксана Лівач і Юлія Лисовська

У фінальній сутичці наша землячка впоралася з явною перевагою Ксєнію Станкевич з Білорусі.

У четвер, 23 червня, у Бухаресті завершився третій змагальний день першості Європи з боротьби серед юніорів. У третій день за медалі боролися жінки у вагових категоріях до 44, 51, 59 і 67 кг.

Львів’янка Оксана Лівач завоювала золото чемпіонату у вазі до 44 кг. У фінальній сутичці титулована українка перемогла з явною перевагою борчиню з Білорусі Ксєнію Станкевич – 10:0.

Ще одну нагороду Україні принесла Юлія Лісовська з Херсона у вазі до 67 кг. У вирішальній сутичці Юлія впевнено розібралася з турецькою борчинею Аслі Тігці - 10:0.

Катерина Машкевич (59 кг) у впертій боротьбі – 11:12 – поступилася бронзою росіянці Луїзі Сулеймановій. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, на сайті «Чемпіон».