Львівські паралімпійці здобули п’ять нагород Кубка світу з фехтування на візках

12:00 23 лютого 2017 р.

Фото до новини

Збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце на етапі Кубка світу з фехтування на візках в угорському місті Егер, виборовши 12 нагород – чотири золоті, три срібні та п’ять бронзових.

Серед 11 членів національної паралімпійської збірної України в Егері змагалися три представники «Інваспорту» Львівщини, які додали в українську скарбничку п’ять медалей. Зокрема, Андрій Демчук виборов на змаганнях у категорії «А» золоту й бронзову, Антон Дацко в категорії «В» – золоту, Наталя Морквич у категорії «А» – дві «бронзи». Відтак, Андрія Демчука, Антона Дацка та Наталю Морквич відзначили в Егері кубками як кращих спортсменів за підсумковим рейтингом 2016 року. Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.