Львівські лучники здобули Кубки України

14:10 8 грудня 2016 р.

У манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони у Львові змагалися за Кубок України 2016 року зі стрільби з лука в приміщенні змагалися 213 представників 11 областей та Києва

Зокрема, в особистій першості серед жінок в категорії «олімпійський лук» перемогла львів’янка Соломія Трапезнікова, а друге й третє місця у ній посіли Олена Онуфрійчук і Лідія Січенкова з Чернівців. В особистій першості серед чоловіків в категорії «олімпійський лук» переміг львів’янин Сергій Макаревич, другим у ній став харків’янин Віктор Рубан, а третім – ще один львів’янин – Віталій Комонюк.

У командному фінальному раунді серед жінок у категорії «олімпійський лук» перемогла збірна Сумської області. Натомість львів’янки Катерина Палеха, Соломія Трапезнікова та Ірина Заставна вибороли у ній друге місце, а харків’янки – третє.

Про це повідомили сьогодні, 8 грудня, на сайті управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.