Львівські «Карпати» уникли поразки наприкінці матчу

16:10 9 грудня 2017 р.

Акулінін зрівнює разунок у матчі

«Зелено-білим» вдався «камбек» у матчі 19 туру чемпіонату України з футболу серед команд прем'єр-ліги.

У матчі першого кола «Верес» вщент розгромив «Карпати» з оахунком 6:1. Ростислав Волошинович, один з лідерів «Вереса», пропускав поєдинок через дискваліфікацію.
У першому таймі номінальні господарі двічі забивали Підківці. Спочатку Василь Кобін після помилки Голодюка, наче центрфорвард, обіграв Федецького та точно пробив в кут – 1:0!
На 28-й хвилині Сергійчук головою замкнув подачу Степанюка – 2:0. «Леви» мали кілька напівнагод, але Акулінін та М’якушко не реалізували свої нагоди. На 66-й хвилині Сергійчук міг закінчити матч, але гостей врятувала стійка.
Після моменту Михайла свіжий Мар’ян Швед пробив з лівого флангу поміж ніг Бандурі! «Карпати» побігли вперед виривати нічию, а то й перемогу. За три хвилини до кінця основного часу Акулінін ударом головою рахунок зрівняв!
Про це повідомили сьогодні, 9 грудня, в інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість в інформаційному центі ФК «Карпати» опублікували статистику сьогоднішнього матчу:
19-й тур. 9 9 грудня, «Арена Львів», 1 547 глядачів. Похмуро, сніг. 0°С
«Верес»: Бандура, Адамюк, Іщенко, Борзенко, Сімінін, Карасюк (Кучеров, 85), Морозенко, Кобін, Западня (Г. Пасіч, 81), Степанюк, Сергійчук.
Запасні: Когут, Котляр, Є. Пасіч, Палагнюк, Капаррос.
Головний тренер – Юрій Вірт.
«Карпати»: Підківка, Мірошніченко, Лобай, Федецький (Швед, 62), Гуцуляк, Тіссоне, Голодюк (Кльоц, 74), Ді Франко (Чачуа, 46), Мякушко, Карраскаль, Акулінін.
Запасні: Мисак, Лебеденко, Нестеров, Дебелко.