«Карпати» зазнали чотирнадцятої поразки в сезоні

16:00 21 травня 2017 р.

Долю матчу вирішило єдине влучання у ворота.

«Карпати» та Ворскла зіграли в рамках 30-го туру УПЛ на стадіоні «Арена Львів». Завдяки голу Шарпара перемогла команда Василя Сачка – 1:0.

Перший тайм не так запам’ятався глядачам гострими моментами, як силовими єдиноборствами, що втілилося в розбиту голову Ткачука та болючим фолом Шарпара проти Худоб’яка.

На 57-й хвилині Хльобас віддав хорошу передачу на Шарпара і екс-волинянин в дотик розстріляв Боровика. Після пропущеного м’яча Олег Дулуб провів подвійну заміну – на зеленний газон вийшли Чачуа та Рожеріу Алвес, він же Шина (дебют бразильця в УПЛ).

Не допомогло. На останній секунді компенсованого часу Худоб’як з кількох метрів поцілив у стійку.

До слова, на останных хвилинах матчу львів’яни вперше поцілили в площину. «Ворскла» набирає 38 балів та очолює другу групу. «Карпати» мають 24 очки.

У 31-му турі вони вирушать до Луцька. Натомість полтавці вдома зіграють проти «Дніпра».

Про це повідомили сьогодні, 21 травня, в інтернет-виданні «Футбол 24».

В інформаційний центрі львівського футбольного клубу навели статистику сьогоднішнього матчі на «Арені Львів»:

«Карпати» – «Ворскла» – 0:1

30-й тур. 21.05.2017, 14:00. «Арена Львів», Львів. 3 570 глядачів. Перемінна хмарність, дощ. +20°С Арбітр – Микола Кривоносов (Київ).

«Карпати»: Боровик, Мірошніченко, Дитятьєв, Нестеров, Матвієнко, Кльоц, Худоб’як, Голодюк (Чачуа, 67), Ксьонз (Шина, 67), Гуцуляк (Лобай, 83), Гладкий.

Запасні: Мисак, Виздрик, Філімонов, Завійський.

Головний тренер – Олег Дулуб.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Скляр, Ткачук (Мякушко, 65), Шарпар, Хльобас (Саків, 90+1), Одарюк (Загорулько, 74), Кравченко, Чижов, Даллку, Ребенок.

Запасні: Сарнавський, Кунєв, Остапенко, Косовський.