«Карпати» вирушать у Маріуполь із позитивним настроєм

14:15 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 1200


Фото: fckarpaty.lviv.ua

Артем Федецький і Орест Лебеденко запевнили: «Маріуполь – це Україна».

Захисник львівських «Карпати» Артем Федецький стверджує, що його команда вирушать до Маріуполя на найближчий матч Української прем’єр-ліги «Карпати» без остраху, адже упевнені, що у цьому місті – безпечно. В інтерв’ю телеканалу «Футбол 1» він запевнив: «Маріуполь – це Україна. Це українське місто. Які там можуть бути теракти? Я на блокпосту стояв у Мар’їнці, і там так само було люди. І що мені боятися? З такими героями, як у нас на сході – повірте, нічого не страшно! А чому боятися їхати до Маріуполя, куди їздили всі команди Першої ліги та половина команд Української прем’єр-ліги? Всі просто забов’язані туди їхати».

Ще один захисник львівських «Карпати» Орест Лебеденко відповів на запитання «Навколофутбольні розмови щодо поїздки у Маріуполь ведуться всередині команди?» так: «Маріуполь – це Україна, то чому ми не маємо туди їхати!? Ніхто з хлопців не говорив щось проти цієї поїздки, навпаки, команда вирушає до Маріуполя з позитивним настроєм. Так, дорога далека, але у цьому плані нам не варто хвилюватись. Легіонери? Для них це звичайнісінький виїзд».

Про це повідомили в інформаційному центрі ФК «Карпати». Як інформував «Щоденний Львів», поєдинок «Маріуполь» – «Карпати» розпочнеться в неділю, 13 серпня, о 17:00.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Що ліпше - ПП чи ТОВ?

Рубрика: Економіка

Як медіа розпізнати фейкову соціологію у виборчий період

Рубрика: Політика

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу